Okna i Drzwi z PCV i aluminum

infolinia: +48 512 231 886

Profile PCV firmy VEKA

znal kogo Veka

Okna na profilach PCV VEKA – najlepsze rozwiązanie dla domu

Produkowane przez nas drzwi i okna PCV są oparte na doskonałej jakości ultranowoczesnych profilach firmy VEKA. Wyróżniają się one komfortową obsługą i bogatym wzornictwem, a od strony technicznej oszczędnością energii, długookresową wytrzymałością i bezpieczeństwem.

Charakterystyki obecnie proponowanych przez nas profili znajdują się poniżej.

separator graficzny
profil Vekaslide 82

VEKASLIDE 82

System drzwi podnoszono-przesuwnych skonstruowany na bazie nowego energooszczędnego systemu profili okiennych SOFTLINE 82.

W efekcie całkowitej kompatybilności systemowej istnieje możliwość jednolitego zintegrowania okien i drzwi z fasadą budynku i nadania jej nowoczesnego, lekkiego wyglądu przy zachowaniu wszelkich korzyści energetycznych systemu okiennego. Głębokość zabudowy skrzydła wynosi 82 mm.

czytaj więcej
profil Softline 82

SOFTLINE 82

System profili okiennych VEKA o wielokomorowej geometrii (7 komór w profilu ramy, 6 komór w profilu skrzydła) oraz głębokości zabudowy 82 mm, zapewniający efektywność energetyczną na najwyższym poziomie.

czytaj więcej
profil Vekaslide

VEKASLIDE

Spełnia najwyższe wymogi dotyczące wzornictwa, sposobów otwierania, możliwości zabudowy oraz komfortu obsługi.

W 100% kompatybilny z wszystkimi popularnymi typami okuć i systemami profili okiennych VEKA. Dzięki temu można utworzyć z kompletu okien i drzwi danego obiektu spójną całość oraz nadać fasadzie budynku harmonijny wygląd.

czytaj więcej
profil Perfectline

PERFECTLINE AD - OVAL i SWING

Wszystkie linie profili Perfectline ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo-cynkowych. Nie zawierają zatem stabilizatorów ołowiowych.

5-komorowy system o głębokości zabudowy (szerokości ramy) wynoszącej 70 mm zapewnia ochronę cieplną na bardzo wysokim poziomie:

czytaj więcej
profil Alphaine

ALPHALINE 90

System o głębokości zabudowy 90 mm i 6-komorowej geometrii. Można zastosować oszklenia o grubości od 24 do 50 mm.

Bardzo dobre parametry izolacyjności cieplnej już przy wykonaniu oszklenia 24 mm.

Wzmocnienia stalowe znane z profili 70-milimetrowych, zapewniają stabilność statyczną oraz długookresową funkcjonalność.

czytaj więcej

Zobacz też