Okna i Drzwi z PCV i aluminum

infolinia: +48 512 231 886

Okna na profilach PCV VEKA – najlepsze rozwiązanie dla domu

znal kogo Veka

Produkowane przez nas drzwi i okna PCV są oparte na doskonałej jakości ultranowoczesnych profilach firmy VEKA. Wyróżniają się one komfortową obsługą i bogatym wzornictwem, a od strony technicznej oszczędnością energii, długookresową wytrzymałością i bezpieczeństwem. Są idealnym wyborem do prywatnych domów, ale nie tylko. Znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest postawienie na wysoką jakość oraz funkcjonalność połączone z doskonałym wyglądem.

Charakterystyki obecnie proponowanych przez nas profili znajdują się poniżej.

separator graficzny
profil Vekaslide 82

VEKASLIDE 82

System drzwi podnoszono-przesuwnych skonstruowany na bazie nowego energooszczędnego systemu profili okiennych SOFTLINE 82. Dzięki temu można zintegrować drzwi i okna z fasadą budynku. Takie rozwiązanie jest bardzo energooszczędne, a głębokość zabudowy skrzydła wynosi 82 mm. Drzwi doskonale zabezpieczają budynek przed utratą ciepła.

czytaj więcej
profil Softline 82

SOFTLINE 82

System profili okiennych VEKA o wielokomorowej geometrii (7 komór w profilu ramy, 6 komór w profilu skrzydła) oraz głębokości zabudowy 82 mm, zapewniający doskonałą stabilność oraz szczelność.

czytaj więcej
profil Vekaslide

VEKASLIDE

Jest w 100% kompatybilny z wszystkimi popularnymi typami okuć i systemów profili okiennych VEKA. Wszystko to sprawia, że poszczególne okna i drzwi tworzą spójną całość, co wpływa na ostateczny wygląd budynku.

czytaj więcej
profil Perfectline

PERFECTLINE AD – OVAL i SWING

Wszystkie linie profili Perfectline ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo-cynkowych. Nie zawierają zatem stabilizatorów ołowiowych.

5-komorowy system o głębokości zabudowy (szerokości ramy) wynoszącej 70 mm zapewnia ochronę cieplną na bardzo wysokim poziomie. To doskonały wybór dla osób, którym zależy na zachowaniu odpowiedniej szczelności i energooszczędności. System ten sprawdza się idealnie w budynkach o różnym przeznaczeniu, gdzie straty ciepła mogłoby być prawdziwym problemem.

czytaj więcej
profil Alphaine

ALPHALINE 90

System o głębokości zabudowy 90 mm i 6-komorowej geometrii. Można zastosować oszklenia o grubości od 24 do 50 mm. Okna Veka stworzone z użyciem tego systemu mają doskonałe parametry izolacji termicznej. W skład ich konstrukcji wchodzą także wzmocnienia stalowe z profili 70-milimetrowych, które zapewniają dobrą stabilność statyczną. Dzięki temu gotowe wyroby prezentują się i działają bez zarzutów przez długie lata. To dobra wiadomość dla osób, które szukają stabilnych produktów, będących w stanie przetrwać intensywne eksploatowanie każdego dnia oraz działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

czytaj więcej

Zobacz też