Okna i Drzwi z PCV i aluminum

infolinia: +48 512 231 886

Okna na wymiar od producenta ze Szczecina

Od wielu lat działamy na lokalnym rynku jako producent okien na wymiar z okolic Szczecina. Dostarczamy Państwu najwyższej jakości produkty i zapewniamy ich profesjonalny montaż. Fachowo doradzamy w wyborze okien o parametrach i wyglądzie spełniających oczekiwania klienta. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi, o czym świadczy szerokie grono klientów, którzy polecają nasze usługi. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami publicznymi.

Wykorzystując zaawansowany technologicznie sprzęt, tworzymy okna na zamówienie o różnych kształtach: od prostokątnych, przez kwadratowe, okrągłe, półkoliste, zarówno jedno- jak i dwuskrzydłowe. Oferujemy m.in. okna PCV w wielu kolorach i wymiarach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Ustalamy z klientem, jakie parametry techniczne mają mieć gotowe produkty i przedstawiamy wstępną wycenę. Dbamy o to, żeby okna na wymiar były dostępne w konkurencyjnych cenach. Do produkcji okien wykorzystujemy trwałe, wytrzymałe materiały oraz komponenty od znanych producentów, dzięki czemu przetrwają one wiele lat eksploatacji.

Mają Państwo pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Opowiemy o szczegółach związanych z zamawianiem i montażem okien na wymiar i przedstawimy warunki współpracy. Zapewniamy szybkie terminy realizacji zleceń.

Zobacz też