Okna i Drzwi z PCV i aluminum

infolinia: +48 91 312 68 88

Okna i drzwi na profilach PCV

znak logo Veka

Zajmujemy się produkcją i montażem okien PCV opartych na profilach firmy VEKA.

Okna są bardzo istotnym elementem ścian i fasad naszego domu lub mieszkania. Mogą do siebie pasować albo drażnić brakiem stylu. Wpływają również na atmosferę wewnątrz domu.

Jako autoryzowany zakład produkcyjny VEKA staramy się zawsze starannie dobierać okna pasujące do całości domu. W sprzedaży posiadamy okna stworzone z najnowszych profili.

Jesteśmy w stanie stworzyć okna na zamówienie klienta - o ustalonych przez niego wymiarach, kolorystyce oraz innych parametrach.

Wytwarzane przez nas okna wyposażamy w certyfikowane szyby zespolone oraz w okucia marki WINKHAUS.

obrazek okien PCV

przejdź do oferty dostępnych profili PCV
separator graficzny

Drzwi wejściowe z PCV w systemie SOFTLINE i PERFECTLINE firmy VEKA.

Nowoczesne budownictwo wyróżnia się nie tylko rosnącymi wymaganiami związanymi z konstrukcją, ale także dotyczącymi jakości i trwałości mieszkania oraz poczucia bezpieczeństwa.

Typ konstrukcji drzwi i dobór materiałów zależą od położenia, czynników atmosferycznych, rodzaju domu oraz sposobu jego wykorzystania.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym firma VEKA znalazła się w czołówce producentów drzwi wejściowych. Proponowane przez nas produkty cechują się nowatorstwem, doskonałą jakością surowca oraz poszczególnych elementów składowych. Każde z drzwi wykonanych w systemie Softline i Perfectline posiadają stabilną konstrukcję wielokomorową, która wyróżnia się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. Ich ramy są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Natomiast metalowe wzmocnienia gwarantują optymalną statykę oraz funkcjonalność drzwi, a wszystko to zostało zawarte w trwałej i pięknej formie.

Oferowane przez nas drzwi wyposażamy w certyfikowane szyby oraz w okucia marki WINKHAUS.

obrazek drzwi PCV

przejdź do oferty o dostępnych profili PCV

Zobacz też