Okna i Drzwi z PCV i aluminum

infolinia: +48 512 231 886

Okna i drzwi PCV na profilach VEKA - Szczecin

znak logo Veka

Okna PCV oparte na profilach VEKA to wysokiej jakości produkty, które spełniają wszelkie polskie oraz europejskie normy.

Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem okien oraz drzwi PCV wykorzystujących te systemy profili.

Wybór odpowiedniej stolarki otworowej do domu przy każdej planowanej inwestycji czy remoncie jest dosyć odpowiedzialnym zadaniem. To istotny element rzutujący na wygląd elewacji i wnętrza budynku, który, jeśli zostanie źle dobrany, może negatywnie wpłynąć na koncepcję estetyczną i poczucie komfortu w pomieszczeniach. Równie kluczowe jest dobranie okien PCV o odpowiedniej klasie odporności na włamania, izolacji termicznej czy wygody użytkowania i funkcjonalności. Okna PCV oparte na nowoczesnych profilach VEKA, zapewniają szerokie możliwości wyboru i dostosowania parametrów do potrzeb.

Jako autoryzowany zakład produkcyjny okien VEKA staramy się zawsze starannie dobierać okna PCV pasujące do całości domu. Aktualnie prowadzimy sprzedaż okien PCV stworzonych z najnowszych profili zaprojektowanych przez ekspertów firmy VEKA. Produkujemy okna na zamówienie klientów, dopasowane do ich oczekiwań. Dzięki temu z naszego zakładu k. Szczecina wysyłane są do nich produkty o ustalonych wcześniej wymiarach, kolorystyce oraz innych parametrach.

Wytwarzane przez nas okna PCV wyposażamy w certyfikowane szyby zespolone oraz w okucia marki WINKHAUS, które zapewniają płynne zamykanie i otwieranie oraz dopasowanie sposobu korzystania – mogą to być okucia okien przesuwnych, uchylnych, uchylno-przesuwnych, rozwieranych itp. Okna na wymiar sprawdzają się doskonale wszędzie tam, gdzie nie pasują powszechnie dostępne modele. Możemy bowiem wykonać dany produkt w dowolnym rozmiarze i kształcie. Oferujemy także okna aluminiowe, które trafiają w gusta miłośników lekkich, funkcjonalnych rozwiązań. Wybór odpowiedniego rodzaju zależy od charakterystyki danego budynku i potrzeb jego właściciela. Z chęcią doradzimy i dobierzemy takie produkty, jakie sprawdzą się najlepiej w konkretnym przypadku. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą i przedstawić swoje wymagania.

obrazek okien PCV

przejdź do oferty dostępnych profili PCV
separator graficzny

Drzwi PCV wejściowe w systemie SOFTLINE i PERFECTLINE firmy VEKA

Nowoczesne budownictwo wyróżnia się nie tylko rosnącymi wymaganiami związanymi z konstrukcją, ale także dotyczącymi jakości i trwałości mieszkania oraz poczucia bezpieczeństwa. Odpowiednio dobrane drzwi PCV są w tym wypadku niezbędne.

Typ konstrukcji drzwi PCV i dobór materiałów zależą od położenia, czynników atmosferycznych, rodzaju domu oraz sposobu jego wykorzystania. Oferujemy nie tylko drzwi tworzone z zastosowaniem cennych zabezpieczeń, lecz także okna antywłamaniowe, które pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa niezależnie od okoliczności.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym firma VEKA znalazła się w czołówce producentów drzwi wejściowych. Oferowane przez nas drzwi PCV wykorzystujące systemy tej firmy cechują się nowatorstwem, doskonałą jakością surowca oraz poszczególnych elementów składowych. Każde z drzwi PCV wykonanych w systemie Softline i Perfectline mają stabilną konstrukcję wielokomorową, która wyróżnia się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. Ich ramy są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Natomiast metalowe wzmocnienia gwarantują optymalną statykę oraz funkcjonalność drzwi PCV, a wszystko to zostało zawarte w trwałej i pięknej formie.

Podobnie jak w przypadku okien, nasze drzwi PCV wyposażamy w certyfikowane szyby oraz w okucia marki WINKHAUS.

obrazek drzwi PCV

przejdź do oferty o dostępnych profili PCV

Zobacz też