Okna i Drzwi z PCV i aluminum

infolinia: +48 512 231 886

Ogrody zimowe – Szczecin

znak logo Veka znak logo Aluprof

Dzięki oferowanym przez naszą firmę ogrodom zimowym będą Państwo mieli większy kontakt z naturą przez cały rok.

Bez względu na pogodę czy porę roku ogród zimowy umożliwia mieszkanie pośród zieleni w specyficznym klimacie. To specjalne, wysunięte konstrukcje, które zostały oszklone ze wszystkich stron. Zimą widać więc przez nie pozostałą część działki, jednak w środku panuje charakterystyczny klimat pozwalający na ustawienie wielu roślin. Dociera do nich odpowiednia ilość światła, a ciepło zapewnione przez oszkloną konstrukcję umożliwia cieszenie się zielenią nawet zimą, kiedy to na zewnątrz drzewa i krzewy są już pozbawione liści.

Produkowane przez nas konstrukcje wyróżniają się wysoką trwałością i estetyką. Ogrody zimowe wymagają starannego zaprojektowania i wykonania. Nasze konstrukcje tego typu są oparte na profilach PCV i aluminiowych. To wysokiej jakości materiały, które zapewniają pełną stabilność przez długi czas. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ w Polsce zimy wciąż bywają chłodne, a ogród zimowy powinien tworzyć wewnątrz odpowiedni klimat, pozwalający na cieszenie się naturą także w trakcie bardzo zimnych dni.

Szeroki wybór dostępnych rozwiązań

Nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego kształtu konstrukcji, aby spełniała wszystkie Państwa potrzeby. Zadbamy o to, by ogród zimowy pasował do konkretnego budynku pod względem wymiarów i ogólnej stylistyki. Dokonamy odpowiednich pomiarów, tworząc funkcjonalną i estetyczną konstrukcję. Wysłuchamy oczekiwań danego klienta i zaproponujemy rozwiązania, które pozwalają na zapewnienie odpowiednich warunków wewnątrz ogrodu zimowego.

W naszym asortymencie znajdą Państwo również wiele innych produktów stworzonych z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Są to m.in. okna i drzwi PCV. Produkujemy je na indywidualne zamówienie, dopasowując do parametrów konkretnego obiektu oraz potrzeb jego właściciela. Są to produkty energooszczędne, wykonane z dbałością o każdy detal. Komponują się doskonale zarówno z nowoczesnymi, jak i znacznie bardziej klasycznymi budynkami. Z chęcią doradzimy podczas wyboru najlepszego rozwiązania dla danego obiektu.

obrazek ogrodu zimowego

separator graficzny

Nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego kształtu konstrukcji, aby spełniała wszystkie Państwa potrzeby.

Zobacz też