Okna i Drzwi z PCV i aluminum

infolinia: +48 512 231 886

Profil PCV - VEKASLIDE

znak logo Veka

VEKASLIDE (system drzwi podnoszono-przesuwnych)

 1. Spełnia najwyższe wymogi dotyczące wzornictwa, sposobów otwierania, możliwości zabudowy oraz komfortu obsługi.
 2. W 100% kompatybilny z wszystkimi popularnymi typami okuć i systemami profili okiennych VEKA. Dzięki temu można utworzyć z kompletu okien i drzwi danego obiektu spójną całość oraz nadać fasadzie budynku harmonijny wygląd.
 3. Sięga od strony technicznej ku nowym horyzontom, nie tylko ze względu na stabilność profili, długookresową wytrzymałość oraz bezpieczeństwo, ale przede wszystkim z uwagi na znaczne oszczędności energii osiągane dzięki innowacyjnej technologii.
 4. Skrzydło 5-komorowe z głębokością zabudowy 100 x 70 mm. Odrzwia 7-komorowe z głębokością zabudowy 50 x 170 mm.
 5. Standardowy współczynnik przenikania ciepła Uw = 1,3 W/m2K (przy Ug = 1,1 W/m2K).
 6. Istnieje możliwość zastosowania oszklenia do 42 mm grubości, co przy równoczesnym użyciu szkła izolacyjnego pozwala uzyskać wartości współczynnika Uw na poziomie 0,8 W/m2K (przy Ug = 0,4 W/m2K).
 7. Duotermicznie rozdzielony próg ze zintegrowanym klinem termicznym daje maksymalną efektywność energetyczną. Równocześnie nie tworzy bariery komunikacyjnej dzięki niskiej wysokości zabudowy (50 mm).
 8. Symetryczne odrzwia zwrotne z termicznie rozdzielonym oraz dodatkowo izolowanym wzmocnieniem.
 9. Odrzwia boczne pozbawione dodatkowych profili, natomiast z gładkimi, pozbawionymi łączeń oraz łatwymi do utrzymania w czystości powierzchniami o eleganckim wyglądzie.
 10. Okalające skrzydło, ukryte uszczelki.
 11. Pewne uszczelnienie oraz jednolity wygląd w rezultacie odpowiednio dopasowanych kolorystycznie uszczelek.
 12. Całkowity podział termiczny także w wersji antywłamaniowej.
 13. Prowadnica aluminiowa z wykończeniem teflonowym, która pozwala na osiągnięcie precyzyjnego i lekkiego ruchu skrzydła przesuwnego.
 14. Istnieje możliwość opcjonalnego zamówienia aluminiowej nasadki miseczkowej, dzięki czemu można uzyskać różnorodne i indywidualne warianty wzornicze.

Nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze odpowiednich profili.

Zobacz też