Okna i Drzwi z PCV i aluminum

infolinia: +48 512 231 886

Rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe – Szczecin

znak logo Veka

Oprócz okien i drzwi produkujemy akcesoria dodatkowe takie jak rolety rolety firmy VEKA czy żaluzje fasadowe.

Stosujemy oryginalne technologie, które pozwalają na tworzenie produktów najwyższej światowej jakości w przystępnych cenach. Dodatkowo zapewniamy terminowe dostawy, wsparcie techniczne i instruktażowe oraz usługi serwisowe podczas trwania gwarancji i po jej zakończeniu.

Nasza oferta obejmuje:

  • żaluzje fasadowe,
  • rolety zewnętrzne (montowane na elewacji albo wnęce okiennej),
  • rolety nadstawne (naokienne),
  • różne typy napędów ręcznych i elektrycznych.

Dodatkowo istnieje możliwość lakierowania skrzynek prowadnic i listwy dolnej.

Wysoka jakość i szeroki wybór

Dostępne żaluzje fasadowe i rolety zewnętrzne powstały z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Nowoczesne technologie pozwalają na uzyskanie maksymalnej funkcjonalności na długie lata. Ma to ogromne znaczenie w przypadku budynków, w których stawia się na komfort korzystania z zakupionych systemów. Dostępne żaluzje i rolety skutecznie chronią przed słońcem i wzrokiem niepożądanych osób.

Żaluzje fasadowe są dostępne w wielu odsłonach, zarówno jeśli chodzi o sposób ich montażu, jak i ogólny wygląd. Dzięki temu można dostosować odpowiedni wariant do charakteru konkretnego budynku. Żaluzje i rolety powinny bowiem stanowić spójną całość z pozostałymi elementami danego obiektu. Oferujemy także okna PCV. One również są dostępne w wielu wersjach, dlatego klient może samodzielnie dopasować odpowiedni model do wyglądu budynku oraz własnych preferencji. W razie wątpliwości służymy pomocą. Doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań technologicznych oraz ogólnego wyglądu konkretnych produktów. Dzięki temu mogą Państwo stworzyć spójną całość, pamiętając o komforcie opuszczania i chowania naszych rolet oraz żaluzji.

obrazek rolety zewnętrznej

Nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze odpowiednich rolet.

Zobacz też