Okna i Drzwi z PCV i aluminum

infolinia: +48 512 231 886

Profil aluminowy - MB-45, MB-45D

znak logo Aluprof

Nowoczesne systemy MB-45 służą do wykonywania niewymagających izolacji termicznej fragmentów zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej.

Nowoczesne systemy MB-45 służą do wykonywania niewymagających izolacji termicznej fragmentów zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej. Mogą to być rozmaite typy ścianek działowych, okien, drzwi, w tym drzwi przesuwanych ręcznie i automatycznie. To również drzwi wahadłowe, wiatrołapy, witryny i boksy kasowe, gabloty oraz konstrukcje przestrzenne.

Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi: 45 mm (ościeżnica), 54 mm (skrzydło), a drzwi odpowiednio: 45 mm i 45 mm. Takie wymiary skrzydła i ościeżnicy dają efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej po zamknięciu - w przypadku okna oraz efekt zlicowanych powierzchni skrzydeł i ościeżnicy - w przypadku drzwi. Kształt profili pomaga w uzyskaniu smukłych i wytrzymałych konstrukcji okiennych i drzwiowych.

Jedną z głównych zalet systemu MB-45 jest możliwość gięcia profili, m.in. ościeżnic, skrzydeł i przewiązek, co pozwala na wykonanie rozmaitego typu łuków oraz konstrukcji łukowych. Stosowanie specjalnych uszczelek z kauczuku syntetycznego EPDM zapewnia odpowiednią szczelność i odporność na starzenie podczas wieloletniej eksploatacji.

System pozwala na stosowanie zestawów szybowych grubości od 2 mm do 35 mm w skrzydłach okien oraz od 2 mm do 26 mm w oknach stałych i skrzydłach drzwi.

Nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze odpowiednich profili.

Zobacz też